Davul Kullanarak Büyü Tespiti ve Kovma çalışması

OldWays

Üye
Davul insanlığın en başından beri hem kültürel bir eğlence aracı, hem de enerji ile uğraşan karanlık çağ majisyenleri Şamanların en büyük silahı ve yardımcısı olmuştur. Eliade ye göre davul Şamanın bir yardımcısı, üstüne binip başka alemlere gittiği hayvanı, erkleriyle iletişime geçebildiği bir parçası olmuştur. Davul doğru kullanım ile diğer tüm müzik aletleri gibi enerjiyi yönlendirmeye yarar. Deriden yapılması, titreşimi yayma gücü, çember şekli diğer aletlerden bir adım öne çıkmasını sağlamıştır. (En eski müzik aletlerinin başında gelmesi, müziğin ilk başta dini sebeplerle kullanılmasına kanıt niteliği taşır.)

Enerjiyi kontrol edebilen her varlık davul kullanabilir, herhangi bir müzik kulağı olmadan veya şaman çağrısı hissetmeden davulun ritmi ile bilinç değişimi sağlayabilir veya davulu enerji aktarımı için kullanabilir. Öncelikle yapılması gereken bir davul edinmektir. En doğrusu ve güçlü bir bağ ve güçlü bir enerji için davulun kişi tarafından yapılması önemli olsa da enerji kontrolünde belli bir seviyeye gelmiş kişi başka bir davulu temizleyip, yeterince çalarak veya çalışma yaparak enerjisini davulla uyumlandırabilir. İlkel fetişist toplulukların Şamanizmden miras aldığı maddenin ruhu vardır ve bu ruh kontrol edilebilir veya istenen bir maddenin enerjisi değiştirilebilir inancı başka bir davulun sahiplenilmesinin ve kullanılmasının önünü açar.

Bir davula sahip olup, enerjisini bize kanal olabilecek seviyeye getirip bir çok çalışmayı gerçekleştirebiliriz.

Negatif enerjiyi tespit etmek için öncelikle davulunuzla kısa bir meditasyon yapmalısınız. Bu sırada niyetinizi net bir şekilde belirteceksiniz. 'Davulumla birlikte bana etki eden negatif enerjileri tespit edip temizleyeceğim. ' bu niyet kafanızda oluşması içindir. Evde bulacaksanız ona göre, başka bir kişiyi temizleyecekseniz ona göre niyet etmeniz gerekiyor. Meditasyon sonrası davulu çalmaya başlamadan önce inancınızın tanrı veya tanrıçasından, negatife karşı duran bir figürden yardım isteyebilirsiniz. Burada önemli olan bilinçaltınızdaki negatifle savaşan enerjiyi aktif edebilmek. İnançtan inanca değişebilir örneğin Yahudi iseniz baş melek Micheali çağırabilir, yardım isteyebilir veya hindu iseniz Şivayı çağırabilir, yardım isteyebilirsiniz. Buradaki olayı anlamışsınızdır size yakın olan savaşçı bir ruh, tanrı, tanrıça, güç veya tamamen kendi öz benliğiniz yardıma gelebilir.

Kendi inancınız ve ekolünüz ışığında açılış yaptıktan sonra çalmaya başlayacaksınız. Önceden davul çalıp, alt dünya veya üst dünya seyahatleri yaptıysanız veya dinlediyseniz o ritimlerden daha yavaş keskin çalmaya başlayacaksınız. Her davulu vuruşunuzda zihninizi biraz daha serbest bırakın, enerjiyi gören bir insansanız her vuruşunuzda titreşen dalga şeklindeki enerjiyi farkedeceksiniz. Göremiyorsanız da sorun değil üzerinizde, evde, kişide bir negatiflik varsa davulun sesi sizi rahatsız edecek ve hatta ses yankısı değişecektir.

Negatif enerjiyi tespit ettikten sonra vuruşlarınızı biraz daha hızlandırarak çağırdığınız enerjinin sizin vücudunuz aracılığıyla davula oradanda dağılarak hedefinize gittiğini imgelemeye başlayın. Genelde enerji gören insanlar beyaz renkte bi enerjinin yayıldığını söylesede kişisel bir deneyim olduğu için size has bir renk enerjide çıkabilir. Davulu düzenli bir ritm ile çalmaya çalışın ve her nefes verişinizde enerjinin davuldan hedefe, her aldığınızda hedeften rahatsız edici enerjinin evrene yayıldığını imgeleyin.

Yeterince temizlediğinizi iki şekilde anlayabilirsiniz ya ses düzelmiş ya da karşı tarafın enerjisi dengelenmiştir. Kendinizi rahat hissedene kadar çalışmayı devam ettirin.
Şayet davulun tokmağını ayrı enerji ile doldurursanız, tokmak asa gibi kullanabileceğiniz bir silaha dönüşecektir. Şayet sigil veya simge kullanarak kovma biliyorsanız. Tespitten sonra tokmak ile negatif enerjinin üzerine çizim yapabilirsiniz.

Güçlendirici olarak adaçayı ve çam ağacı tütsüsü kullanabilirsiniz. Davulu tuttuğunuz elinizde olması davulla birlikte gücü arttıracaktır.
Temizlik sonrası çağırdığınız, yardım istediğiniz varlıklara teşekkür edip onları uğurlayın. Elemental, tanrı, tanrıça, öz benlik, erk hayvanı farketmez teşekkür etmeyi sakın unutmayın enerjinin evrene dağılmasına yardımcı olan o enerji çünkü. Daha sonra kapanış için 4 kere davula vurun ve zihinsel halinizi düzeltin.

Bu çalışmayı ritüel haline getirebilir, burcunuzu gününde saatinde yapabilir veya aklınıza ne zaman gelirse o zaman yapabilirsiniz ancak gerçek sonuç için en azından 3 gün üst üste yapmak ve daha sonra tekrarlamak işe yarayacaktır.

Alıntıdır ve alıntı yaptığım arkadaşıma ithafen bir not;
"Eğer bir gün bu paylaşımı yaptığımı görürsen dostum, sana ulaşamadığım için izin alamadım. Yine de paylaşılmaya ve uygulanmaya değer olduğuna inandığımdan paylaşıyorum, teşekkürler."