𝐸𝑙𝑒𝑚𝑒𝑛𝑡𝑎𝑙 𝐼𝑛𝑣𝑜𝑐𝑎𝑡𝑖𝑜𝑛𝑠 / 01

Gece V

𝓚𝓲𝓷𝓰 𝓸𝓯 𝓥𝓸𝓷
Yönetici
Lider
𝐸𝑙𝑒𝑚𝑒𝑛𝑡𝑎𝑙 𝐼𝑛𝑣𝑜𝑐𝑎𝑡𝑖𝑜𝑛𝑠

Toprak, Hava, Ateş, Su… burada, gerçekliğin kavşağında, yaşayanların dünyası ile ölülerin dünyası arasında, zamanın olmadığı, geçmişin ve geleceğin bir olduğu yerde toplanır.

Şimdi bana dokun, dünyevi olanın üzerinde yükselenler de dahil olmak üzere, varlığını hissedebileyim, gücünü hissedebileyim, varlığını oluşturan şeyin özünü hissedebileyim.

Sen bensin, ben senim.

Toprak... Sen elimin altındaki bir hayvanın yumuşak ve parlak kürküsün; sen doğumun ıstırap verici ağrısısın; sen ayaklarımın altındaki zeminin sağlamlığısın.
Hava… Sen benim ilk ve son nefesimsin; sen benim yaratıcılığımın kıvılcımısın; sen bu hayatta sevdiğim insanlarla kurduğum zihinsel bağlantısın.
Ateş… Sen benim hevesimi ve kararlılığımı besleyen tutkusun; sen benim hayatta kalma içgüdümsün; beni sağduyuyu geride bırakmaya ve içimdeki hayvanın içgüdülerini serbest bırakmaya zorlayansın.
Su… Sen benim görülerim ve hayallerimsin; fiziksel dünyayı, geçmişi diğer gerçeklikleri ve olasılıkları görmeme izin veriyorsun; sen benim ikinci görüşümsün, empatimsin, dünyada yürüyen ruhlarla bağlantımsın.

Sen bensin, ben senim.

Dokun bana, şimdi dokun bana... Aydınlat içimi, hissedebileyim, büyüyebileyim, görebileyim, bilebileyim.

2a8ca9e5e164910f7bdb9d2eb966d379.gif