Hepimizin geleceğine;

Gece V

𝓚𝓲𝓷𝓰 𝓸𝓯 𝓥𝓸𝓷
Yönetici
Lider
Hepimizin geleceğine;

Her zaman bir kedinin uyumak isteyeceği kucak, bir kadının bakmak isteyeceği göz, bir adamın duymak isteyeceği söz ve bir çocuğun gülmek isteyeceği surata sahip olun. İşte o zaman gerçek kişiler olmuş olursunuz. Takip edeceğiniz kişide kararlılık bekleyin, konu ne olursa olsun. Bir liderin cesareti ve ısrarı takipçilerinin ruhlarındaki ateşi besler. Siz ateşseniz önder odun, siz odunsanız lider toprak olmalıdır. Hayat tarafından eğrilmiş ağaçları toplamak ve filizlendirmek zor bir iştir. Ancak bir tanesi bile filizlenirse orada umut vardır. Bir ormanı yakmak kolay, yapmak ise zor olandır. Kolayı seçenleri takip etmeyin dostlarım. Kolayı seçersem beni doğru yoluma sokun, bu yüzden hep doğru yolda olun. Karanlık aklını çelmiş kişilerin, ışık gözünü köreltmiş kişilerin kölesi olmaktan kaçının. Bendim karanlıkla doğan, onla büyüyen ama dışarıyı izleyen, bendim içlerdeki en arsız arzu, bendim Babil'i yakan. Hiçbir zaman kölesi olmadım, bağımlılık ve bağlılıkları reddettim. Kötülük dolu bu dünyada, asıl kötünün iyi olabileceğini kanıtlayan bendim. Yanımdakileri karanlığa çeken ve bunu zevkle izleyen de bendim. Sizler karanlığın ışığı olacak güçtesiniz! Kendinizde olun, hakkı savunun. Yapınız ne olursa olsun, gözleriniz hakikati gördükçe sorun yok. Diğerlerinin size nasıl baktığının önemi yok. Siz kendiniz ve yanınızda duranı bilin. Önünüzü açıyorum, kazıyorum lanetleri. Bastığınız karanlık ayak izleri ışık olsun, size bakanın gözleri dolsun. Yaşanmışlık taşıyın, gerçeği ve güveni gösterin. Biliyorum, bu bir çok zaman zor olacaktır, unutmayın; sizi sizden önce bulan kişidir bunları yazan. Ayağa kalkın ve devam edin.

2018​