Demonolatry ve Benzeri Yeraltı Uygulamalarında Yaşanan Olumsuzluklar

"Olumsuz gelişmeler yaşıyorum enerjim bazen kirleniyor gibi hissediyorum" gibi konularda defalarca kez benzer cümleleri duydum ve bu konudan ben de muzdariptim ne zaman bir invokasyon çalışması yapsam ne zaman dua etsem hissettiğim o yüksek enerji uygulamadan hemen sonrasında hatta bazen ise tam olarak yardım istediğim bir konuda gerilemeler yaşamama ve hayatımdan insanların çıkmalarına sebebiyet veren olaylar meydana gelmesine vesile oldu. Özellikle yakın çevremden de aldığım geri dönütlerde aşırı öfke, depresyon hissi, bitik enerji hissiyatı gibi nedenler ile çalışmlarını bırakanlar ve frekansalrının düştüklerini söyleyerek Demonlara aşağılık varlıklar, lanetliler vb. diyebilecek kadar ileri giden insanlar olduğunu gördüm.Bu ve bu gibi olaylar ve anlatımlar nedeniyle çoğu insan kafasında başlamadan bitiriyor bu güzelim, zorlu tekamül yolunu.

Peki ne yapmalıyız? Bu söylenenler doğru mu?:
Evet bazı durumlarda bu tür geri dönüşler alınabilir bunun sebebi çoğu zaman Demonları tam olarak anlayamamaktan veyahutta yanlış kaynaklardan edinilen bilgiler, yanlış uygulamalar ve özellikle de henüz gözünün önünü tam olarak göremeyen arkadaşlarımızın enerjisi gerçekten zorlayıcı olabilecek ve ustaları bile sarsabilecek Demonlar ile çalışmayı denerken etrafına çok fazla sayıda alakasız enerji toplaması ve her türlü varlığın geçebileceği bazı geçiş yollarına sebebiyet vermesi olmakla beraber, bu her zaman için bu sebeplerden kaynaklanmaz.

"Gerçekten deneyimliyim, farklı tecrübelerim de oldu fakat yine de invoke sonucunda aldığım cevaplar asla tatmin edici değildi ve beni kötü etkileyen şeyler yaşadım.":
İşte tam olarak bu gibi durumlarda tavsiyem kesinlikle ve kesinlikle isteklerinize ve dileklerinize dikkat etmeniz, örneğin; "Bana aşk ver, bana para ver." gibi istekler yerine; "Bana sevmeyi öğretin, bana nasıl para kazanacağımı gösterin." gibi isteklerde bulunursanız sonuç alacaksınızdır. Fakat her halükarda çoğu Demon ışık ile dolu iyilik melekleri ve merhamet timsali değillerdir işte bundan dolayı saygıyı eksik etmemelisiniz. Size çoğunlukla karanlık hisler uyandırabilirler çünkü bununla baş etmeyi ve nasıl hissederseniz hissedin buna rağmen farkındalığınızı ve metanetizi koruyarak sizi en güçlü halinize getirmek isteyecekelr ve emin olun bunu başardığınızda anlayacaksınız. Bunu aydınlanma gibi düşünebilirsiniz adına isterseniz kararma diyin :D Ama asla unutmayın ki yaşadığınız her olay örneğin aşkı isteyince sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaşması, cinsellikle ilgili rehberlik isteyince cinsel hayatınızın birden kesilmesi gibi durumların hepsi sonucunda istediğinizi en yüksek etkisiyle birlikte size kalıcı olarak döndürecektir Patron/Matron dediğimiz asıl öğretmenler de bazen sizi böyle inisiye etmek isteyebilir tabii kim bilir?

Son olarak kendi başıma gelen bir olayı da daha iyi betimlemek amacıyla anlatarak yazımı sonlandırıyorum.

Demonik güçler, Crowley, Austin Osman Spare, gibi bir çok kişiyi araştırmaya ve öğrenmeye başladığım bir dönemin hemen ardından uygulamaya koyulmak ve tecrübe etmek istedim. Şeytani tılsımlar zaman zaman iblislerin yardımıyla enerji imzamı yavaş yavaş aura alanımı değiştirdim yaşadığım evi koruma altına aldım ve elimdeki spiritüal güven ve güç bana kendimi çok iyi ve güçlü hissettirdi. Daha sonra yaptığım farklı çalışmalarda farkındalık meditasyonlarında vs. eskisi gibi odaklanamadığımı, frekansımın düştüğünü görülerimin kısıtlandığını ve açtığım bakımlarda bile yardım aldığımı farkettim. Hayatımın en kötü dönemlerinden birini yaşamaya başladım ve de Lucifer başta olmak üzere çeşitli Demonların adını anarak enn ler ve ritüeller aracılığıyla yardım istemeye başladım ve tabii yukarıda bahsettiğim hataları tek tek kendim yaptım. Sonuç alamadıkca özgüvenim ve gücüm azaldı majikal uygulamalrım sonuç vermemeye ve mizaç olarak da saldırganlaşmama sebep oldu. Oldukca kötü bir dönemin ardından çözümü kaçışta buldum. Eneji alanımı ve çevremi son sürat değiştirmeye çalıştım gerçek hayatımda çok yalnızlaşmıştım. Elimden gelmeyen şeylerden ötürü hata yapmadğımı düşünerek bir süre ruhaniyetimi büyük oranda kaybettim. Tekamülüm sanki sıfırdan başlamış gibi hissediyordum. Meleksel güçlere yaklaşıp bir süre okumak ve meditasyon yapmaktan başka herhangi bir işe girişmedim. Açıkcası içimden de gelmedi. Bir süre böyle devam ettikten sonra hayatımdaki olayların yoluna girmeye başladığını farkettim fakat bir dakika, Demonlardan istediğim şeyleri birer birer kendim elde edebilmeye başlamıştım. Önce sakinliğimi, metanetimi ve farkındalığımı aldım. Daha sonra tek tek kız arkadaşa kadar istediklerimi elde edebilmeye karanlığın en dibini gördüğümü düşündüğüm için korkusuzlaşmaya ve de düşünceli bir insan olmaya başladım. Bir nevi karanlığın içinde dans edebildiğimi ve bundan mutluluk duyarken bir yandan da beni her yönden zaman zaman sağlam bir yumruk atarak iyileştirdiğini farkettim. Şuan ise çalışmalarıma geri dönmüş, eneji alanımı dengelemiş ve daha büyük majikal sistemler için kendimi hazırladığım bir süreçteyim ve bunun için büyük oranda Demonlara teşekkür etmem gerektiğini hissediyorum. Nas Vocare Tu Lucifer, parcepts es hic ritus!

Son düzenleme: