Satanizm'de Basit Korunma

Birçoğunuzun da tahmin edebildiği üzere Satanizm'in spiritüel kısmı olan bu yeni nesil sayılabilecek öğretide bazı temeller olmakla beraber mutlaka majikal ya da enerjisel bir taraf da olmak zorunda. Her ne kadar bu alanlarda çalışma yapmasam da bildiğim ufak tefek bilgileri bu yazıda vermek beni bu konuda kaynak bulamayan insanlar için bir kaynak yapar ve ben de kendimi iyi hissederim. Öncelikle discord vs ortamlarda misyonerlik adı altında yalan yanlış, gereksiz ya da etkisiz teknikleri uydurup kendinizi siyah balonun içine alın, efendi sizi bir kere anınca korur vs demeyeceğim ve bu konuda bahsettiğim ufak koruma yöntemi kendi alanım olmadığından "Spiritüel Satanizm" öğretisindeki sadece çalışan yöntemler anlatılacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurarak okuyunuz. Öncelikle işin felsefesinden başlayalım. Bu öğretiye göre Satanizm kesinlikle bir isyan ve haykırıştır, toplumun normlarına, ahlaki kurallarına ve faşist ve baskıcı sisteme karşı bir sestir. Bu ve bunun gibi düşüncelerle ortaya çıkan bu basit ama detaylı öğreti maalesef günümüzde kendine rahip vs. diyerek öğretiyi ayaklar altına alan birkaç ucubenin eline düşmüştür. E tabiki bu da insanları bu öğretiden soğutarak O9A, Geleneksel Satanizm gibi Satanizmin yumuşak olamayacağını kurban verilmesi gerektiğini ve Şeytani majiyi sadece kendilerinin uygulayabildiğini düşünüp birsürü yabancı ve muhafazakar kaynaklardan etkilenerek majiyi ve geleneksel öğretileri kalıplara sıkıştırmaya çalışan toplulukların saltanatını güçlendirmiştir. Öyle ki Demonolatry gibi öğretilerden bir haber, herşeyin kan majisi olduğunu sanan ve arkalarında insanlar olmasa evden çıkamayan bazı insanlar için fırsat haline gelmiştir. Bunları es geçip ve daha fazla negatife dönmeden asıl konuya ve başlığımıza geri dönelim.

Sigil İmajinesiyle Basit Koruma:
Öncelikle her meditasyonda olduğu gibi sessiz sakin bir ortama geçin ve rengi mavi, beyaz, kırmızı ya da siyah bir adet mum yakın ve yakarken "İn nomine magni dei nostri Satanus" deyin. Lucifer in Goetia daki sigili ya da varsa kendinize ait özel çizdiğiniz sigilini gözlerinizi kapatarak tam alnınızdan çıkan mavi bir ışıkla imajine edin ve gözünüzde tam oturtturun. O sigilden size yansıyan masmavi bir ışığın bedeninize ve auranıza yayılıp karnınızdaki çakradan çıkan bir enerji duvarı ile alanınıza sabitleniğini görün ve hissedin. Bir süre bunu yapıp korunduğunuzu iliklerinize kadar hissedin ve çalışmayı sonlandırmak için yaktığınız mumun alevinin o sigili yaktığını görün ve teşekkür ederek çalışmayı sonlandırın.

İsimleri Anarak Enerji Yoluyla Korunma ve Anma:
Spiritüel Satanizmin yoluyla hem korunma hem de demonlara ve Lucifer'a saygınızı göstermek için yapabileceğiniz yine basit bir çalışma. Aynı şekilde meditasyon alanınızı adaçayı ile arındırın ve 2 ya da 4 adet yine yukarıdaki belirttiğim renklerde olan mumlarınızı yakın. İkinin katları sayısında olduğu sürece ne kadar çok yakmak isterseniz yakın. Varsa ejderkanı tütsüsü de kullanırsanız daha net bir sonuç alırsınız. Lotus pozisyonuna geçin ve az önceki sigili aynı şekilde mavi olarak imajine edin. Yaklaşık 5-10 dakika odaklandıktan sonra sigilden çıkan enerjinin tüm odanızı ya da evinizi kapladığını görün ve bunu sağlayın. Bu noktada aynı Sufizm'de olduğu gibi hızlı nefesler ile trans haline girin ve sigili asla imajine etmeyi bırakmayın. Artık emin olduğunuzda şu isimleri sırasıyla;"Seth,Mara,Lucifer,Satan,Satanus,Satanas,Enki,Loki,Albız." veya en sevdiğiniz demonların isimlerini terennüm etmeye başlayın. "Terennüm: Mırıldanır gibi, güzel ve alçak sesle şarkı söyleme." Burada şarkıdan kastım istediğiniz şekilde bir ritim veya düzenle aynı birisini özler ve anar gibi söylemeniz. Yeterli süreye ulaştığınızı düşününce "Ave Satanas" diyerek çalışmayı sonlandırın. Çalışma esnasında hissedecekleriniz çok da değişken olmayacaktır sizinle beraber bu çalışmayı yapan birisi de aşağı yukarı aynı hissiyatı alacaktır bu yüzden buraya nasıl bir sonuç alacağınızı eklemiyorum ve deneyenlerin yorumlarda belirtmesini rica ediyorum.
Nas Vocare tu Lucifer parcepts es hic ritus!