İnsanlar genelde ne olduğunu ve ne için var olduğunu sürekli olarak tekrar tekrar sorar sorar ve sorar.. asla da cevap bulamaz ve bu yüzden kendilerine cevap yaratırlar. Cevapları bazen yaratıcı bazen ise yıkıcıdır.. benim merakım ise sizlerin cevapları nelerdir? Ne için var olduğunuzu düşünüyorsunuz neden varsınız ve ne için var olmayı istiyorsunuz. Bu var olan geçici beden ve dünya da bu sonsuz ruhun dokunuşlarını ne için kullanacaksınız? Size atfedilmiş bu bedeni hangi emeller için kullanacaksınız?tumblr_nqz0e99Xi71uyraf2o1_1280.png

Gece V

𝓚𝓲𝓷𝓰 𝓸𝓯 𝓥𝓸𝓷
Yönetici
Lider
bu bir rüya bile olsa, yaşadığım ve hissettiklerim sahte dahi olsa benim gerçeklerimdir. Onlara sahip çıkacak ve hoşnutsuz olduğum şeyleri değiştirmek için çabalayacağım.

her zaman söylediğim gibi bana göre hayatın öncelikli amacı, hayatının amacını bulmak olmalıdır, bunu hissedersin. dikkatin neredeyse onu duyarsın, dikkatini kendine vermen gereken dönemler vardır. için sana neye ihtiyacın olduğunu söyler, sen yeter ki kulak ver.

İmzamda da yazar, 'To every man there is a cause which he would gladly die for.'

Sen neyi seçeceksin?

bu bir rüya bile olsa, yaşadığım ve hissettiklerim sahte dahi olsa benim gerçeklerimdir. Onlara sahip çıkacak ve hoşnutsuz olduğum şeyleri değiştirmek için çabalayacağım.

her zaman söylediğim gibi bana göre hayatın öncelikli amacı, hayatının amacını bulmak olmalıdır, bunu hissedersin. dikkatin neredeyse onu duyarsın, dikkatini kendine vermen gereken dönemler vardır. için sana neye ihtiyacın olduğunu söyler, sen yeter ki kulak ver.

İmzamda da yazar, 'To every man there is a cause which he would gladly die for.'

Sen neyi seçeceksin?
rüyadayız o zaman bunu güzel bir rüya yapalım :')

Sen neyi seçeceksin?
neden var olduğumu hala anlayamadım