𝓚𝓮𝓷𝓭𝓲𝓶𝓮 𝓓𝓪𝓲𝓻; 𝓝𝓸𝓽𝓵𝓪𝓻

Lament

Teğmen
Üye
Hayattaki amacımı nezaketle kabul edeceğim. İster geçmişte, ister şimdi. Yoksa gelecek çevremdekilerin gölgesinde kalacak. Farklı bir başarı tanımıyla.
Seçtiğim yolu açıklayamasam da, tek bildiğim, olmam gereken yerdeyim. Şöhret ve servet şansını geri çevirmiş olsam da, seçtiğim yoldan memnunum, ayrıca yaşadıklarımdan daha büyük bir bedel olmadığını biliyorum. Ve sürmem gereken hayattan o kadar uzaktayım ki, ve olmam gereken adamdan ve daha mutlu olamazdım ve olduğum yerde kalacağım. Değişmeyeceğim çünkü nerede durduğumu biliyorum ve nasıl biri olduğumu. Ve onların bencilliklerinin, kim olduğumu kontrol etmesine izin vermeyi reddediyorum.
Fakir ölsem de, en azından hayatımın bir anlamı olacak. Hayatta yaşamaktan daha fazlası var ve gerçekten yaşadığımı hissediyorum. Ve biliyorum ki öldüğümde, benim yerimi almaya hazır, benim gibi hisseden başkaları da olacak. Bu bizim isyan çığlığımız. Sana hiçbir şeyin amacımız doğrultusunda bizi yavaşlatmayacağına söz veriyorum.
Bana farklı diyenlerin yüzüne gülerim. İki ayağım yere sağlam basmış olsa da, kendi yönümde hareket etmekte özgürüm. Olduğum gibi kalacağım ve nerede durduğumu gayet iyi biliyorum.

Lament

Teğmen
Üye
Hani küçüklüğümüzde bize hep zırvalarlardı ya, böyle mutlu olalım diye, hani böyle ufak çaplı yalanlar söylerler. O yalanların acısını şimdi çekiyoruz. Sevdiğin meslek asla seni mutlu etmeyecek, sevdiğin hiçbir iş seni mutlu etmeyecek, işi sevemezsin. Sen bu dünyaya yaşamak için geldin, değil mi? Yaşatmazlar. Boş hayallerle kendimizi kandırmak çok kolay aslında, beynini kullanmayı bırakman yetiyor. Yapabiliyorsan bırak; yapamazsın. Sen düşünmeye mahkum bir insansın, düşünmen lazım. Ancak ölüyoruz, ve şunu da anlıyoruz: Ölen şey sadece beden değil, ruhlar ve fikirler de ölüyor.

hanirit

Üye
Belki de tek sorun şuydu: biz ne istediğimizi bilememiştik hiçbir zaman. Ve dolayısıyla her şeyi deniyorduk. Belki görünce istediğimiz, uğruna yaşadığımız şeyi hatırlarız diye.

Gece V

𝓚𝓲𝓷𝓰 𝓸𝓯 𝓥𝓸𝓷
Yönetici
Lider
ilk başta hiç kimse yoktu, karanlık dahi. düşünmek yeni öğrendiğim bir şeydi ve ben önce yanlışları yarattım. sonrasında geldi doğrular, yaraları kapadığımız, yırtıkları yamaladığımız kumaş parçası gibi. yanlışlar olmasaydı doğrular olmazdı. doğan her şey ihtiyaçtan doğdu ve seçimlerin belirsizliği delirtti bizleri. yol olmadığı için yol gösterici de yoktu ve hiçliğin içinde ölüyor muyum, doğuyor muyum bilemedim. yine adını koyamadığım o duygu varlığını gösterdi, içime sığmadığı için yeni bir kafa oluştu omzumda ve ben aynı zamanda başka bir şeydim. böyle doğdu ait olmayanlar. bir yaratığın ilk korkuttuğu şey yine kendisiymiş, bunu anladım.

Venus

Teğmen
Üye
Remember what you must do when they undervalue you, when they think softness is your weakness, when they treat your kindness like it is their advantage.

You awaken every dragon, every wolf, every monster that sleeps inside you and 𝔂𝓸𝓾 𝓻𝓮𝓶𝓲𝓷𝓭 𝓽𝓱𝓮𝓶 𝔀𝓱𝓪𝓽 𝓱𝓮𝓵𝓵 𝓵𝓸𝓸𝓴𝓼 𝓵𝓲𝓴𝓮 𝔀𝓱𝓮𝓷 𝓲𝓽 𝔀𝓮𝓪𝓻𝓼 𝓽𝓱𝓮 𝓼𝓴𝓲𝓷 𝓸𝓯 𝓪 𝓰𝓮𝓷𝓽𝓵𝓮 𝓱𝓾𝓶𝓪𝓷.